Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

„Nowa Bajka – przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 2 im. Jana Brzechwy w Knurowie w celu poprawy dostępności do edukacji przedszkolnej w gminie”- dostawa wraz z montażem mebli i wyposażenia - odpowiedź na pytania z 9.05.2017 r. Drukuj Email
środa, 10 maja 2017 11:42

PT-I/DW/71/33/2017

Wykonawcy
biorący udział w postępowaniu

dotyczy zadania pn. „Nowa Bajka – przebudowa Miejskiego Przedszkola nr 2  im. Jana Brzechwy w Knurowie w celu poprawy dostępności do edukacji przedszkolnej w gminie”- dostawa wraz z montażem mebli i wyposażenia - odpowiedź na pytanie zadane 9.05.2017 r.

Zgodnie z art. 38 ust 1 i 2 ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. z 2015 r. poz. 2164 ze zm.) oraz zapisami rozdziału XI ust. 2 i 5 SIWZ, odpowiadam na złożone przez Wykonawcę, drogą elektroniczną w dniu 9 maja 2017 r. pytania.

Pytanie:

Poz. 111 Ławy pod kontenery. Proszę o określenie dokładnej liczby kontenerów – czy ma być ich 12 szt. czy 24 szt.?

Odpowiedź:

W poz. 111 „Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – wyposażenie sal”,  Zamawiający przewiduje: 12 ław - 24 kontenery zgodnie z opisem. Do każdego korpusu szafki/ławy pod dwa kontenery.

Pytanie:

Poz. 112 Szafka modułowa 2x2. Ile drzwiczek należy wycenić do każdej szafki?

Odpowiedź:

Poz. 112 „Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – wyposażenie sal” -  Zamawiający informuje, iż wszystkie półki w zależności od typu szafki mają być zamykane drzwiczkami zgodnie z podanym opisem.

Pytanie:

Poz. 122 Stanowisko logopedyczne. Czy lada ma być mocowana do ściany czy ma być z nogami. Jeśli tak to czy mają być one metalowe? Czy lustro powinno być klejone do ściany nad ladą?

Odpowiedź:

Poz. 122 „Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – wyposażenie sal”  - Zamawiający informuje, iż lada ma być mocowana do ściany, a lustro klejone.

Pytanie:

Poz. 124. Proszę o rozszerzenie opisu: obręcz z siatką, tablicą i łącznikami, jakie wymiary powinien posiadać każdy z tych produktów, z czego ma być wykonany? Jaką długość powinna mieć ławka gimnastyczna?

Odpowiedź:

Poz. 124 „Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – wyposażenie sal”  - Zamawiający informuje, iż tablica do koszykówki winna być wykonana z akrylu (lub równoważnego materiału). Wymiary tablicy około: 45x26,5 cm. Kosz - uchylna obręcz z zawiasem opartym na mechanizmie sprężynowym, wykonana z jednolitej stali, odporna na obciążenia, w kolorze ciemnopomarańczowym, w komplecie z siatką, o średnicy około 30 cm (+/- 2 cm). Sposób mocowania: tablica ma posiadać z tyłu uchwyt do zamocowania na stałe na ścianie.

Ławka gimnastyczna o długości 3 metrów.

Pytanie:

Poz. 125. Czy szafa ma być wykonana w całości z HPL czy tylko drzwi? W jakim kolorze ma być laminat? Ile drzwi powinna posiadać szafa?

Odpowiedź:

Poz. 125 „Szczegółowego opisu przedmiotu zamówienia – wyposażenie sal” - Zamawiający informuje, iż szafa nie musi myć wykonana w całości z HPL, tylko drzwi. Laminat w kolorze białym. Szafa powinna mieć trzy przesuwne skrzydła i powinna być podzielona na trzy równe części- około 1 metra każda.

 

Dyrektor MCE

(-) Anna Misiura