UCHWAŁY I ZARZĄDZENIA

Uchwała Nr XXVII/368/16 RADY MIASTA KNURÓW z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie trybu udzielania i rozliczania dotacji z budżetu gminy dla niepublicznych przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego oraz zasad kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania udzielonej dotacji.

ZARZĄDZENIE NR 8/MCE/2017 PREZYDENTA MIASTA KNURÓW z dnia 10.01.2017 r. w sprawie wykonania Uchwały Nr XXVIIl/368/16
Rady Miasta Knurów z dnia 21 grudnia 2016 r. w sprawie ustalenia i rozliczania dotacji z budżetu gminy dla niepublicznych przedszkoli i innych form wychowania przedszkolnego oraz zasad kontroli prawidłowości pobrania i wykorzystania udzielonej dotacji.

DRUKI DO POBRANIA

1. Wniosek o udzielenie dotacji z budżetu gminy na rok ... dla niepublicznego przedszkola / innej formy wychowania przedszkolnego - pobierz pdf
  2. Informacja miesięczna o rzeczywistej liczbie uczniów - pobierz pdf
  3. Rozliczenie wykorzystania dotacji - pobierz pdf