Uchwała nr XVII/224/16 Rady Miasta Knurów z dnia 27 stycznia 2016 r. w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów oraz określenia dokumentów niezbędnych do ich potwierdzenia w postępowaniu rekrutacyjnym w przypadku dysponowania wolnymi miejscami przez publiczne szkoły podstawowe i gimnazja, dla których Gmina Knurów jest organem prowadzącym

Postanowienie Śląskiego Kuratora Oświaty Nr OP-DO 110.2.4.2016 z dnia 29 stycznia 2016 r. w sprawie terminów przeprowadzenie postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego, a także terminów składania dokumentów do klas pierwszych gimnazjów, klas pierwszych szkół ponadgimnazjalnych, na semestr pierwszy szkół policealnych, do szkół podstawowych dla dorosłych, klas pierwszych gimnazjów dla dorosłych i klas pierwszych liceów ogólnokształcących dla dorosłych na rok szkolny 2016/2017.

Załącznik nr 1 do postępowania Śląskiego Kuratora Oświaty nr OP-DO.110.2.4.2016 z dnia 29 stycznia.2016 r.