Z awansem w nowy rok szkolny Drukuj
Wpisany przez Michał Tyrała
środa, 12 września 2012 12:27

W poniedziałek, 10 września 2012 r., kolejnych sześciu nauczycieli miejskich placówek oświatowych odebrało z rąk dyrektor gliwickiej Delegatury Kuratorium Oświaty w Katowicach Zdzisławy Waniek akty nadania stopnia nauczyciela dyplomowanego.

Uroczystość odbyła się w auli im. Konstytucji 3 Maja w Zespole Szkół Ekonomiczno-Usługowych w Gliwicach.

Nauczycielami dyplomowanymi zostali:

- pani Agnieszka Marek – Miejska Szkoła Podstawowa nr 1 im. Powstańców Śląskich w Knurowie;

- pani Agnieszka Piotrowska – Miejskie Gimnazjum nr 1 im. Jana Pawła II w Knurowie;

- pani Regina Powiecka – Miejska Szkoła Podstawowa nr 7 w Knurowie;

- pani Agata Sobiech – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie;

- pani Beata Soberka – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie;

- pani Monika Wojtkiewicz – Miejskie Gimnazjum nr 3 w Knurowie;

Po wręczeniu aktów nadania, w imieniu Prezydenta Miasta Adama Ramsa, gratulacje w związku z osiągnięciem najwyższego szczebla awansu zawodowego nowym nauczycielom dyplomowanym złożył Zastępca Prezydenta Piotr Surówka oraz dyrektor Miejskiego Zespołu Jednostek Oświatowych w Knurowie Wojciech Świerkosz.