Joomla TemplatesBest Web HostingBest Joomla Hosting

Informacja o wynikach naboru na stanowisko urzędnicze w Miejskim Centrum Edukacji w Knurowie (numer naboru: PK-A/TL/103/11/2017) Drukuj Email
wtorek, 30 maja 2017 09:34

Miejskie Centrum Edukacji w Knurowie
al. Lipowa 12
44-196 Knurów

 


Informacja o wynikach naboru
na stanowisko urzędnicze w Miejskim Centrum Edukacji w Knurowie

(numer naboru: PK-A/TL/103/11/2017)


Informuję, że w wyniku zakończenia procedury naboru na stanowisko urzędnicze w Miejskim Centrum Edukacji w Knurowie wybrano panią Klaudię Szymurę zamieszkałą w Ornontowicach.


Uzasadnienie dokonanego wyboru:

Pani Klaudia Szymura ma wykształcenie wyższe magisterskie o kierunku finanse i rachunkowość ze specjalizacją w zakresie rachunkowości i rewizji finansowej oraz legitymuje się ponad półrocznym doświadczeniem pracy w samorządowej jednostce organizacyjnej; uzyskała pozytywne wyniki na wszystkich etapach postępowania kwalifikacyjnego. Komisja rekrutacyjna, po przeprowadzeniu rozmowy kwalifikacyjnej uznała, że kandydatka posiada odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz predyspozycje do prawidłowej realizacji zadań na oferowanym stanowisku pracy w Miejskim Centrum Edukacji w Knurowie. Pani Klaudia Szymura uzyskała akceptację Komisji i tym samym jest rekomendowana dyrektorowi MCE do zatrudnienia.