Szanowni Państwo, drogie dzieci i młodzieży zachęcamy Was do zapoznania się z serwisem edukacyjnym związanym z informacjami o Funduszach Europejskich.

Na stronie  www.euroman.gov.pl poza informacjami poświęconymi Funduszom Europejskim, znajdziecie również gry edukacyjne i inne interaktywne aplikacje zwiększające wiedzę na temat dotacji europejskich.

Euroman.gov.pl to serwis internetowy skierowany dla dzieci w wieku od 6 do 17 lat, którego głównym zadaniem jest przekazywanie informacji o Funduszach Europejskich (możliwościach wykorzystania dofinansowania oraz jego efektach).

Portal a raczej postać przewodnia Maksymilian w sposób zabawny, przyjemny i dopasowany do wieku użytkownika zapoznaje go z wiedzą oraz zasadami gier i zabaw zamieszczonymi na stronie.