Informuję, że zgodnie z Zarządzeniem Nr 39/MCE/2018 z dnia 26 stycznia 2018 r. Prezydent Miasta Knurów ustalił terminy postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego do publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Knurów na rok szkolny 2018/2019.

Nabór do miejskich szkół podstawowych na rok szkolny 2018/2019 rozpocznie się 10 maja 2018 r. o godz. 8.00.

Szczegółowe informacje znajdują się w zakładce Szkoły Podstawowe/Nabór.

Uchwała Nr XIX/244/2020 Rady Miasta Knurów z dnia 8 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia kryteriów wraz z liczbą punktów oraz określenia dokumentów potwierdzających te kryteria w drugim etapie postępowania rekrutacyjnego do publicznych przedszkoli, oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych oraz zespołów szkolno-przedszkolnych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Knurów.

Zarządzenie Nr 24/MCE/2020 Prezydenta Miasta Knurów z dnia 20 stycznia 2020 r. w sprawie ustalenia harmonogramu czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym do publicznych przedszkoli i oddziałów przedszkolnych w szkołach podstawowych dla których organem prowadzącym jest Gmina Knurów.

Zasady rekrutacji – pobierz PDF